Porady ślubne dla Pani Moniki

2676b3818dPani Monika jest niewysoką Panną Ślubną o ciemnych włosach do ramion i ciemnych oczach. Po wielu przymiarkach zdecydowała się na suknię Mori Lee 1901. Suknia jest koronkowa z dekoltem na plecach. Wymyśliła sobie kolory przewodnie: brudny róż ze złotem.

” Myślałam, aby buty i bukiet były w tym samym kolorze. Nie mam pomysłu na makijaż i fryzurę. Chciałabym buty Pep Toe ale słyszałam że panna młoda powinna mieć zakryte paluszki. Proszę o radę czy we włosy wpiąć welon czy tylko ozdobną spinkę.”

Radzimy:

Brudy róż w połączeniu ze złotem to bardzo dobry wybór. Makijaż powinien być dość stonowany. Najlepiej jeśli oczy będą mocniej zaznaczone, podkreślone brązem i złotem, a usta w kolorze nude z dodatkiem deliakatnego różu. Co do butów i bukietu, nie muszą one być w tym samym kolorze. Bukiet w odcieniach różu, będzie pasował zarówno do butów różowych, jak beżowych czy złotych. Jeśli chodzi o fryzurę proponuję delikatnego koka z grzebieniem z pereł lub delikantnymi kwiatkami i długi welon, który można po ceremoni odpiąć by nie przeszkadzał na weselu. Buty mogą być zabudowane lub całkiem wycięte, ważne by się Pani podobały i były dość wygodne.

sossos1sgrzebienie f4f83c52cc11aa4b6424fab2c10db980

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s